استون مارتین DB11-Tehcar.com-3

استون مارتین DB11-Tehcar.com-2

TehCar

عکس های جدید رسمی استون ماریتین DB11

این استون مارتین db11 جانشین ماشین افسانه ای  DB9 میباشد که به یک موتور دوقلو ۱۲ سیلندر که ۶۰۰ اسب بخار قدرت این شاهکار از استون مارتین میباشیم

 

 

او با نام تجاری جدید استون مارتین دی بی ۱۱  نازل شده است به عنوان عکس رسمی نشت آنلاین برای اولین بار، این خودرو خواهد بود .

POST2

عکس رسمی از استون مارتین DB11 اثبات نام تجاری استراتژی طراحی برش کوکی که به شدت در دهه گذشته به نفع یک نگاه جسورانه جدید برجسته غرق کرده است. این خودرو را به DB9 پیری جایگزین و در فروش بعد از این سال. تبدیل کرده است

ما می توانیم چراغهای جلو LED جدید در تمام شکوه خود را ببینید. پنجره مشبک بزرگ می دهد پایان جلو گسترده، موضع هدفمند، در حالی که پشته عمیق در پشت پرده بر نگاه عضلانی آن است. در اطراف در پشت، haunches عضلانی در عملکرد ماشین GT را اشاره در حالی که آشنا استون خوشه های نور عقب تغییر شکل شده است به محصور هر یک از پایان اسپویلر عقب لطیف است.

POST3

استون مارتین مدیر عامل شرکت اندی پالمر خودرو اکسپرس گفت سال گذشته: “ما این موضوع را با برخی از مردم گفت: اتومبیل های تمام نگاه به طور یکسان – که در نسل بعدی از اتومبیل حل شده است.”

ویدئو ۳۰ ثانیه ای منتشر شده از استون مارتین DB!! از وب سایت یوتیوب میلاشد

تصاویر به بیرون درز آمده تنها چند هفته پس استون مارتین با یک ویدیو یوتیوب ۳۰ ثانیه به طعنه، تایید ماشین به یک ۵٫۲ لیتری توربو دوقلو موتور V12 همه جدید استفاده کنید.

فیلم موتور جدید نشان می دهد راه اندازی، با ‘V12’، ‘۵٫۲’ و ‘توربو دوقلو’ اچ در بالای صفحه. قدرت و عملکرد ارقام هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود این توربو با نام تجاری جدید به یکی از موتورهای V12 قدرتمند ترین نام تجاری تا به حال تولید شده است. تنزیل مدل فوق العاده نادر مانند یک ۷۷ و ولکان، که می تواند در بیش از ۶۰۰bhp و زمان ۰-۶۲mph کمتر از چهار ثانیه بود.

• آستون مارتین راپید S اشاره به تحولات تکنولوژی جدید

هر کسی در مورد از دست دادن شکوه V12 تنفس طبیعی استون نگران لازم نیست نگران کرده است. حتی از پیش نمایش کردن دزدکی حرکت کردن ما آن را مهندسان روشن سخت کار کرده اند برای اطمینان از این واحد دو توربو جدید دارای تمام احساس شنیداری در ارتباط با سلف خود – با سر و صدا آشنا در راه اندازی.

همانطور که ما در ماه سپتامبر سال گذشته نشان داد، خودرو ورزش جدید استون خواهد نام مورد DB11 خرس، بعد از نام DB10 توسط جیمز باند در جدیدترین فیلم خود Spectre و مورد استفاده قرار گرفت.

استون مارتین مدیر عامل شرکت اندی پالمر همه به خودرو اکسپرس نشان داد، در حالی که همچنین توضیح استدلال پشت حرکت کند. “این خودرو در حال حاضر ۱۲ ساله در حال حاضر، گفت:” پالمر، “تا مسلما ما یک قدم از دست رفته ام.

“DB10 یک خودروی مفهومی که در حال حاضر برای این فیلم [جدید جیمز باند] موافقت شد. اما آن را به معنای ۱۰ ما همیشه قرار بود به جست و خیز یک نسل [برای DB9 و پاسخ یک بعدی ۱۱٫ بنابراین ما تصمیم به پاسخ [ماشین باند] ۱۰ – تا به آن نقطه آن DB8، من فکر می کنم “