عکس داشبورد هوندا سیویک 2016

عکس داخل هنودا سوسیک

TehCar

توقف عجیب هوندا سویک ۲۰۱۶

بر اساس گزارش‌ها فروش هوندا سیویک جدید در نمایندگی‌ها متوقف شده و این خودروساز قصد دارد یک فراخوان برای مدل‌های به فروش رسیده اعلام کند.
هوندا در هفته گذشته فروش مدل ۲۰۱۶ سیویک را متوقف کرد، ظاهراً در موتور سیویک مشکلی وجود دارد که ممکن است باعث از کار افتادن آن شود. این مشکل در مدل مجهز به موتور چهار سیلندر ۲.۰ لیتری تأثیر می‌گذارد و مدل‌های مجهز به موتور ۱.۵ لیتری توربو هیچ مشکلی از این بابت ندارند.

هوندا سیویک 2016-3

هوندا سیویک ۲۰۱۶-۳

کریس مارتین، سخنگوی هوندا، در مصاحبه با وب‌سایت Autoblog می‌گوید:

درحالی‌که هنوز جزئیات خاصی از این مشکل مشخص نشده، اما هوندای آمریکا اطلاعات رسمی را به NHTSA ارسال کرده است.

 

هوندا سیویک 2016-1

هوندا سیویک ۲۰۱۶-۱

وب‌سایت Civicx در یک پست، سندی را منتشر کرده که ادعا می‌کند جزئیات این مشکل را نمایش می‌دهد، بر اساس این سند ظاهراً ۳۴۰۰۰ دستگاه از سیویک‌های ۲۰۱۶ دچار این مشکل هستند. ظاهراً مشکل از اسنپ رینگ پیستون موتور آن‌ها است، که در صورت بروز مشکل می‌تواند موجب خرابی و ازکارافتادگی موتور شود.

در این سند آمده است که نمایندگی‌ها برای تشخیص خودروهای معیوب موتورها را با دستگاه borescope بازرسی کنند، اما از آنجایی قطعات جایگزین هنوز در دسترس نیست، انتظار می‌رود فراخوان در ماه مارس انجام شود.

هوندا سیویک 2016-4

هوندا سیویک ۲۰۱۶-۴

هوندا سیویک جدید توانست یک هفته پس از رونمایی خود در آمریکا شمالی توسط IIHS جایزه خودرو ایمن Safety Pick+ را از آن خود کند.